Пральна машина LG F2H9HS2S
Особливості
Технологія "6 почуття"
Інверторний мотор з прямим приводом
Інтелектуальна система прання
Тип барабана: бульбашковий
Кут відкриття дверцят: 150 °
Діаметр завантажувального люка: 35 см
Мобільна діагностика Smart Diagnosis
Рівень шуму при пранні: 56 дБ
Рівень шуму при віджиманні: 74 дБ
Звуковий сигнал вмикання/вимикання
Сенсорний LED дисплей
Програми прання
Бавовна
Бавовна +
Повсякденне
Змішані тканини
Тиха
Пухова ковдра
Спортивний одяг
Швидко 14
Видалення плям
Бережна
Делікатна
Гіпоалергенна
Освіжити
Моя програма (Полоскання + Віджим за замовчуванням)
функції
Функція пара TrueSteam
Функція швидкого прання TurboWash
Автобалансування
Детектор завантаження
Автоперезапуск
Попереднє прання
Полоскання+
Суперполосканіе
Інтенсивне прання
Додати білизна
Блокування від дітей
Таймер відстрочки
Функція очищення барабана
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 7 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 1.19 кВт/ч |
| WIFI управління: | Так |
| Споживання води: | 48 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х45 см |
| Колір: | Сірий |
| Вага: | 63 кг |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд Корея) |






