Пральна машина LG FH0B8LD6
Особливості
Система прямого приводу Inverter Direct Drive ™
Технологія "6 рухів турботи" 6 Motion ™
Мобільна діагностика SmartDiagnosis ™
Автобалансування
Детектор завантаження
Змінна швидкість віджиму
Тип барабана: бульбашковий
Інтелектуальна система прання
Діапазон температури прання: холодна / 20/40/60/95 ?
Діаметр завантажувального люка: 30 см
Кут відкриття дверцят: 180 °
Рівень шуму при пранні: 55 дБ
Рівень шуму при віджиманні: 76 дБ
Регульовані опори: 10 мм
Звуковий сигнал вмикання/вимикання
Індикатор часу до кінця циклу
Індикатор робочого циклу
Індикатор блокування дверцят
Програми прання
Бавовна
Бавовна+
Повсякденне
Змішані тканини
Пухова ковдра
Турбота про здоров'я
Делікатна
Вовна
Спортивний одяг
Швидка 30
Інтенсивна 60
Одяг малюка
Функції
Інтенсивне прання
Полоскання+
Відкладене прання
Без складок
Суперполосканіе
Функція очищення барабана
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 5 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| Споживання електроенергії: | 0.85 кВт/ч |
| Споживання води: | 48 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 12 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85x60x44 см |
| Колір: | Білий |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд Корея) |







