Пральна машина LG F2V9GW9P
Пральна машина LG F2V9GW9P
Особливості
Рівень шуму при пранні/віджиманні: 52/70 дБ
Придушення рівня вібрації
Система контролю піноутворення
Автоматичний перезапуск зі збереженням попередніх налаштувань
Індикатор залишкового часу прання
Індикатор блокування дверцят
Віддалене управління через додаток LG SmartThinQ
Тип мотора: Inverter Direct Drive ™
Технологія рухів барабана 6 Motion ™
Технологія визначення властивостей тканини AI DD ™
Система розпилення води TurboWash ™ 360
Мобільна діагностика SmartDiagnosis ™
Розумні технології SmartThinQ ™ Wi-Fi
функції
Функція пара Steam + ™
Попереднє прання
Інтенсивна
Очищення барабана
Полоскання +
Відкладений старт (3-19 годин)
Відстрочка завершення
Блокування від дітей
Опція "Додати білизна"
Програми прання
Загальні програми:
Бавовна
Бавовна +
Змішані тканини
Повсякденне прання
Пухова ковдра
Моя програма (за замовчуванням - Полоскання + Віджим)
Спеціальні програми:
Спортивний одяг
Безшумна прання
Делікатне прання
Ручне прання (Шерсть)
Швидка 14
TurboWash 39
Програми прання з функцією пара:
Гіпоалергенна прання
Без складок
Можливість додати функцію пара в програму прання:
Бавовна
Бавовна +
Змішані тканини
Повсякденне прання
Об'ємні речі
Безшумна прання
TurboWash 39
Завантаження додаткових програм через додаток SmartThinQ:
Одяг малюка
Дитячий одяг
Одяг для плавання
Дощовики
Одяг для тренування
Джинси
Пухова ковдра
Плями від солодощів
Одинична одяг
Кольорові речі
Тиха прання
Полоскання + Віджим
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 8.5 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 0.65 кВт/г |
| WIFI управління: | Так |
| Споживання води: | 33 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х47 см |
| Колір: | Платиновий |
| Вага: | 60 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Корея) |

















