Пральна машина LG F0J6NNW0W
Пральна машина LG F0J6NNW0W
Особливості
Опція "Додати білизна"
Технологія 6 Motion ™
Інверторний мотор з прямим приводом (Inverter Direct Drive ™)
Мобільна діагностика SmartDiagnosis ™
Опція Tag On (NFC для смартфонів)
Обсяг барабана: 48 л
Автоматичний перезапуск
Режим очікування
Технологія контролю напруги
Відстрочка старту (3-19 годин)
Індикатор блокування дверей
Висновок помилок
Сигнал виведення помилок
Функції
Попереднє прання
Без складок
Відстрочка завершення
Блокування від дітей
Звук сигналу увімкнення/вимкнення
Тільки віджим
Очищення барабана
Інтенсивне прання
Стандартна прання
Економія часу
Полоскання +
Економічне прання
Прасування
Додаткове полоскання
Режим відкладеної прання
Програми
Бавовна
Бавовна +
Змішані тканини
Повсякденне прання
Об'ємні речі (Пухова ковдра)
Гіпоалергенна прання
Бережна прання
Видалення плям
Одяг малюка + Пар
Спортивний одяг
Темні тканини
Моя програма (за замовчуванням Полоскання + Віджим)
Безшумна прання
Коротка програма 30
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| Споживання електроенергії: | 0.75 кВт/г |
| Smart-управління: | NFC |
| Споживання води: | 43 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 12 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х45 см |
| Колір: | Білий/люк чорний |
| Вага: | 60 кг |
| Країна-виробник товару: | Польща |








