Пральна машина LG F2J6HS0W
Особливості
Функція прання парою Spa Steam®
Опція Tag On (NFC для смартфонів)
Тип барабана: Бульбашковий
Обсяг барабана: 42л
Діаметр завантажувального люка: 30см
Кут відкриття дверей: 150°
Технологія 6 Motion™
Автоматичний перезапуск
Режим очікування
Мобільна діагностика SmartDiagnosis
Програми прання
Бавовна
Бавовна +
Змішані тканини
Повсякденне прання
Об'ємні речі (Пухова ковдра)
Гіпоалергенна прання
Бережна прання
Видалення плям
Одяг малюка + Пар
Спортивний одяг
Моя програма (за замовчуванням Полоскання + Віджим)
Безшумна прання
Швидка 14
Делікатне прання
Функції
Попереднє прання
Опція "Додати білизна"
Відстрочка завершення прання
Блокування від дітей
Очищення барабана
Опції прання:
Інтенсивна
Функція швидкого прання TurboWash ™
Опції полоскання:
Полоскання +
Опції завантаження:
Одяг малюка
Дитячий одяг
Шкільна форма
Одяг для плавання
Дощовики
Одяг для тренування
Джинси
Пухова ковдра
Плями від солодощів
Одиночна одяг
Кольорова білизна
Тиха прання
Полоскання + Віджим
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 7 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 0.7 кВт/г |
| Smart-управління: | NFC |
| Споживання води: | 33 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х45 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 60 кг |
| Країна-виробник товару: | Польща |








