Пральна машина LG F4J7VS2W
Особливості
Технологія 6 Motion™
Інверторний мотор з прямим приводом (Inverter Direct Drive™)
Мобільна діагностика SmartDiagnosis™
Розумні технології SmartThinQ™ (WiFI)
Опція "Додати білизна"
Обсяг барабана: 59 л
Діаметр завантажувального люка: 30 см
Кут відкриття дверей 150°
Автоматичний перезапуск
Режим очікування
Технологія контролю напруги
Рівень шуму прання/віджим: 53/74 дБ
Відстрочка старту (3-19 годин)
Індикатор "Пуск/Пауза"
Звук сигналу увімкнення/вимкнення
Індикатор блокування дверей
Висновок помилок
Сигнал виведення помилок
Програми прання
Бавовна
Бавовна +
Змішані тканини
Повсякденне прання
Об'ємні речі (Пухова ковдра)
Гіпоалергенна прання
Бережна прання
Видалення плям
Одяг малюка + Пар
Спортивний одяг
Моя програма (за замовчуванням Полоскання + Віджим)
Безшумна прання
Коротка програма 14
Делікатне прання
Функції
Попереднє прання
Відстрочка завершення
Блокування від дітей
Тільки віджим
Очищення барабана
Інтенсивне прання
Стандартна прання
Функція швидкого прання TurboWash™
Функція прання парою Spa Steam®
Стандартний цикл
Полоскання +
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на інверторний двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Повногабаритна 48-65 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 9 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| Споживання електроенергії: | 0.81 кВт/ч |
| WIFI управління: | Так |
| Споживання води: | 40.9 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1400 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х56 см |
| Колір: | Білий |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Корея) |








