Пральна машина Siemens WH22A2W0BL
Пральна машина Siemens WH22A2W0BL
Особливості
Iнвертор iQdrive
Автоматична сенсорна система для видалення 4 найпоширеніших видів плям
Захищає водонепроникний текстиль - програма для прання верхнього одягу і імпрегнації
Функція voltMonitor дозволяє отримати надійну інформацію про поточні коливань напруги в мережі
Функція дозавантаження білизни
Спеціальний клапан всередині основного відсіку кювети для зручного затоки і точного дозування рідких
Новий барабан SoftCare зі збільшеним об'ємом і безшовної поверхнею барабана для надзвичайно дбайливого обробки вашого білизни з меншим тертям під час програми прання
Active Water Plus - нова система автоматичного визначення ступеня завантаження машини. Вага сухої білизни визначається перед початком циклу прання за допомогою інерційного сенсора двигуна
Програми
Полоскання + Віджим
Делікатне прання
Вовна
Легка прасування (антисминание)
Швидке прання
Шовк
Бавовна
Захист і контроль
Захист від перепадів напруги
Контроль дисбалансу
Захист від дітей
Захист від протікання
Контроль піноутворення
Функції
Відстрочка старту
Регулювання швидкості віджиму
Регулювання температури
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 7 кг |
| Привід двигуна: | Ремінний |
| Споживання електроенергії: | 0.79 кВт/ч |
| Споживання води: | 40 л |
| Клас прання: | А+++ |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 19 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 84.8х59.8х44.6 см |
| Колір: | Білий |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд Німеччина) |





