Пральна машина Whirlpool FWSG71283BV EE
Пральна машина Whirlpool FWSG71283BV EE
Особливості
Технології прання: 6th Sense
Функції прання: Функція пара
Захист від протікання: Є
Контроль балансу: Є
Контроль за рівнем піни: Є
Захист від дітей: Є
Програми прання
Щоденна 30 ° (Daily)
Щоденна 40 ° (Daily)
Щоденна мікс. 40 ° (Daily mixed)
Коротка програма Rapid
Коротка програма Chrono 30°C
Еко-бавовна (Eco Cotton)
FreshCare + (освіжити паром)
Мікс Ковдри (Великі речі)
Джинси
Спорт
Colours 15°
Дитячий одяг
Делікатна
Синтетика
Вовна
Бавовна
Білі речі
Попереднє прання
Прання в холодній воді
Додаткові функції
Clean + (усунення забруднень)
Полоскання + віджим
Віджимання + слив Злив
Комплектація
Пральна машина Whirlpool FWSG71283BV EE
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 7 кг |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 0.9 кВт/г |
| Споживання води: | 10670 л/рік |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 20 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 83.7х59.5х43.5 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 63 кг |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд США) |












