Фен Philips Series 5000 BHD501/00
код товару: 13424
Фен Philips Series 5000 BHD501/00
Особливості
Поворот шнура на 360°
Тип двигуна: DС
Петелька для підвішування
Насадки
Концентратор
Функції
Захист від перегріву
Іонізація
Холодне повітря
Комплектація
Фен
Насадки
Гарантія
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Побутовий |
| Потужність: | 2100 Вт |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Кількість температурних режимів: | 3 |
| Матеріал корпуса: | Пластик |
| Вага: | 0.856 кг |
| Колір: | Білий |
| Габарити: | 23х11х31 см |
| Країна виробник: | Нідерланди |















