Плойка PHILIPS StyleCare BHB871/00
код товару: 13429
Плойка PHILIPS StyleCare BHB871/00
Особливості
Індикатор завершення завивки локона
Довжина шнура 180 см
Технологія SplitStop для запобігання кінчикам, що січуться.
Подовжений корпус для довгого та густого волосся
Функція блокування кнопок
Шнур на шарнірі
Автовимкнення: через 60 хв
Для створення
Природна хвиля
Спіральних (вертикальних) локонів
Режими та функції
Автовимкнення
Захист від перегріву
Комплектація
Плойка
Гарантійний талон
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Побутовий |
| Тип керування: | Механічне |
| Кількість температурних режимів: | 9 |
| Потужність: | 49 Вт |
| Мінімальна температура нагрівання: | 130 °C |
| Максимальна температура нагрівання: | 210 °C |
| Швидкість нагрівання: | 45 сек |
| Діаметр щипців: | 13-25 мм |
| Матеріал покриття: | Кераміка |
| Матеріал корпуса: | Пластик |
| Індикація нагріву: | Дисплей |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 0.367 кг |
| Габарити: | 37x3.3x4 см |
| Країна виробник: | Китай |





