Тример PHILIPS Nose trimmer series 5000 NT5650/16
Тример PHILIPS Nose trimmer series 5000 NT5650/16
Особливості
Комфортне підрівнювання брів, контурів, волосся в носі та вухах
Захисна насадка забезпечує безпечне та ефективне підрівнювання
Легко підрівнюйте волоски з двостороннім ріжучим елементом
Текстурована ручка з перемикачем увімкнення/вимкнення
Повністю миючий прилад для простоти очищення
Матеріал лез сталь
Тип керування кнопкове
Тип установки довжини знімні насадки
Насадки
Тример для створення контуру
Гребінець для брів
Гребінець для точного підрівнювання 3 мм
Гребінець для точного підрівнювання 5 мм
Комплектація
Тример
Тример для створення контуру
Гребінець для брів
Гребінець для точного підрівнювання 3 мм
Гребінець для точного підрівнювання 5 мм
Батарейка AА
Чохол для подорожей
Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Побутовий |
| Призначення: | Для бороди та вусів, для брів, для носа та вух |
| Мінімальна довжина стрижки: | 3 мм |
| Максимальна довжина стрижки: | 5 мм |
| Знімний ніж: | Немає |
| Спосіб очищення: | Під водою, сухий |
| Живлення: | Батарейки |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 0.14 кг |
| Габарити: | - |
| Країна виробник: | Китай |





