Пилосос Midea VCC35A01K
код товару: 01664
Особливості
Ергономічна ручка для зручності використання
Мала вага для легкого маневрування
Комплектація
Пилисос
Насадка підлога-килим
Щілинна насадка
Інструкція
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, циклон система |
| Обсяг пилозбірника: | 1.5 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Довжина шнура: | 5 м |
| Вага: | 4.2 кг |
| Габарити: | 45x31x27 см |
| Колір: | Червоний/чорний |
| Країна виробник: | Китай |



