Пилосос Samsung VC05K71E0H1/UK
Пилосос Samsung VC05K71E0H1/U
Особливості
Тип пилозбірника: CycloneForce
Вихідний фільтр: НЕРА13
Motion Sync Wheel
Прогумовані колеса
Клас енергоефективності: A+
Автоматичне змотування кабелю живлення
Індикатор фільтра
Захист меблів від пошкоджень: є
Передмоторний фільтр: є
Насадки
Основна (2-ступінчаста)
Щітка Parquet Master (HB 200)
Комплектація
Пилосос Samsung VC05K71E0H1/UK
Основна насадка (2-ступінчаста)
Щітка Parquet Master (HB 200)
Трубка
Шланг
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер |
| Обсяг пилозбірника: | 1.5 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність: | 550 Вт |
| Довжина шнура: | 7 м |
| Вага: | 5.2 кг |
| Габарити: | 28.3x25.3x43.2 см |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | В'єтнам |









