Пилосос Samsung VC07R302MVP/UK
Пилосос Samsung VC07R302MVP/UK
Особливості
Клас енергоспоживання: A
Автозмотування шнура
Регулювання потужності: на корпусі
Випускний фільтр: НЕРА 13
Система фільтрації: CycloneForce
Насадки
Щітка пів-килим
Насадка для меблів
Щілинна насадка
Міні-насадка
Комплектація
Пилосос
Шланг
Труба
Щітка пів-килим
Насадка для меблів
Щілинна насадка
Міні-насадка
Тримач для трьох аксесуарів
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, циклон система |
| Обсяг пилозбірника: | 2.5 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність всмоктування: | 200 Вт |
| Потужність: | 750 Вт |
| Довжина шнура: | 5 м |
| Вага: | 4.7 кг |
| Габарити: | 30.6x26.2x45 см |
| Колір: | Фіолетовий |
| Країна виробник: | Туреччина |












