Пилосос Samsung VCC45W0S36/UK
код товару: 12883
Пилосос Samsung VCC45W0S36/UK
Особливості
Парковка вертикальна/горизонтальна
Середньорічний обсяг споживання електроенергії 28 кВт•год/рік
Автозмотування шнура
Фільтр
Микрофильтр
Насадки
Підлога/килим
Щілинна
Щітка для пилу
Насадка для чищення м'яких меблів, текстилю
Комплектація
Пилосос
Подовжувальна труба
Шланг
Насадки
Металева труба
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, циклон система |
| Обсяг пилозбірника: | 1.3 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність всмоктування: | 190 Вт |
| Потужність: | 700 Вт |
| Довжина шнура: | 6 м |
| Вага: | 4.3 кг |
| Габарити: | 28х39.5х23.8 см |
| Колір: | Синій з чорним |
| Країна виробник: | В'єтнам |




