Пилосос Samsung VC18M2110SP/UK
код товару: 01669
Особливості
Турбинная технологія Anti Tangle - не дає пилу і сміттю забивати фільтр і перешкоджати проходженню повітря, що забезпечує постійну потужність всмоктування
Комплектація
Пилисос
НЕРА фільтр
Телескопічна трубка
Шланг
Ручка шланга
Насадка підлога-килим
Насадка 2 в 1 (щілинна + для видалення пилу в трубнодоступних місцях)
Інструкція
Гарантія 36 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер |
| Обсяг пилозбірника: | 1.5 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність всмоктування: | 380 Вт |
| Потужність: | 1800 Вт |
| Довжина шнура: | 6 м |
| Вага: | 4.5 кг |
| Габарити: | 27.2x24.3x39.8 см |
| Колір: | Пурпурний |
| Країна виробник: | В'єтнам |







