Пилосос Samsung VCC4325S3K/SBW
код товару: 01667
Комплектація
Пилисос
Гнучкий шланг
Телескопічна трубка з нержавіючої сталі
Комплект насадок
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Гарантія 36 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер |
| Обсяг пилозбірника: | 1.3 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність всмоктування: | 350 Вт |
| Потужність: | 1600 Вт |
| Довжина шнура: | 6 м |
| Вага: | 4.2 кг |
| Габарити: | 28х39.5х23.8 см |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | В'єтнам |





