Пилосос Samsung VS60K6051KW/EV
код товару: 01671
Особливості
Час роботи в режимі турбо 13 хв
Міцний миється губчастий фільтр легко промивається потокової водою, завдяки цьому ви забезпечуєте оптимальні робочі характеристики пилососа
Чистий фільтр дозволяє підтримувати максимальну силу всмоктування і ретельне прибирання сміття
Комплектація
Пилисос
Насадки
Інструкція
Гарантія 36 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Вертикальний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер |
| Обсяг пилозбірника: | 0.25 л |
| Потужність всмоктування: | 170 Вт |
| Час зарядки: | 180 хв |
| Час роботи на одному заряді: | 30 хв |
| Вага: | 2.7 кг |
| Габарити: | 26x110x16.5 см |
| Країна виробник: | В'єтнам |











