Пилосос Thomas DryBOX + AquaBOX PARKETT
код товару: 19036
Пилосос Пилосос DryBOX + AquaBOX PARKETT
Особливості
2 типу мішка DryBOX і AquaBOX
Швидка прибирання з DryBOX
Швидка прибирання і одночасна мийка повітря з AquaBOX
Спеціальний набір насадок для дбайливого прибирання делікатних підлогових покриттів
Постійна потужність всмоктування
Компактний розмір
Фільтр
Аквафильтр
HEPA 13 (миється)
Насадки
Пол-ковер
Щілинна
Для м'яких меблів
Для ламінату/паркету
Комплектація
Порохотяг
Насадки
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха, збір рідини |
| Тип пилозбірника: | DryBOX + AquaBOX |
| Обсяг пилозбірника: | 6 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність всмоктування: | 325 Вт |
| Потужність: | 1700 Вт |
| Довжина шнура: | 8 м |
| Вага: | 6.9 кг |
| Габарити: | 29.4х31.8х48.6 см |
| Колір: | Білий з синім |
| Країна виробник: | Німеччина |











