Пилосос Samsung VC15K4116V1/UK
код товару: 01665
Особливості
Передмоторний фільтр: Піна + Мікро
Річне енергоспоживання: 57 кВт*год/рік
Клас енергоефективності: D
Клас произв. при чищенні килимових покриттів: D
Клас произв. при чищенні твердий. на підлогу. покриттів: D
Клас вторинного виносу пилу: A
Комплектація
Пилисос
Насадка підлога/килим
насадка 2в1
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 36 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер |
| Обсяг пилозбірника: | 1.3 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність всмоктування: | 1500 Вт |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Довжина шнура: | 7 м |
| Вага: | 4.6 кг |
| Габарити: | 26.5x28.3x42.2 см |
| Колір: | Чорний з червоним |

