Пилосос Samsung VC18M31A0HP/UK
код товару: 01680
Особливості
Турбинная технологія Anti Tangle - не дає пилу і сміттю забивати фільтр і перешкоджати проходженню повітря, що забезпечує постійну потужність всмоктування
Регулювання потужності на ручці
Комплектація
Пилисос
НЕРА фільтр
Телескопічна трубка
Шланг
Ручка шланга
Насадка підлога-килим
Насадка щілинна
Інструкція
Гарантія 36 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер |
| Обсяг пилозбірника: | 2 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність всмоктування: | 380 Вт |
| Довжина шнура: | 6 м |
| Вага: | 6.7 кг |
| Габарити: | 27.2x24.4x40.5 см |
| Колір: | Чорний з червоним |
| Країна виробник: | В'єтнам |



