Блендер Edler EDHB-6045
код товару: 13687
Блендер Edler EDHB-6045
Особливості
Захист від перегріву
Захист від включення без чаші
Основні насадки
Міні-подрібнювач
Віночок для збивання
Насадка подрібнювач
Комплектація
Блендер
Мірна склянка
Міні-подрібнювач
Вінчик
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Сфера застосування: | Для дому |
| Тип блендера: | Занурюваний |
| Потужність: | 500 Вт |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Матеріал ніжки блендера: | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Чаша: | Так |
| Великий подрібнювач: | Немає |
| Ємність міні-подрібнювача: | 500 мл |
| Міні-подрібнювач: | Так |
| Мірний стакан: | Так |
| Ємність мірної склянки/чаші: | 700 мл |
| Чаша для смузі: | Немає |
| Вага: | 1.2 кг |
| Розмір: | 26.3х26.5х13.1 см |
| Колір: | Білий з салатовим |
| Країна виробник: | Китай |








