Блендер Rotex RTB710-B
код товару: 13689
Блендер Rotex RTB710-B
Особливості
Плавне регулювання швидкості
Пластиковий корпус: Soft-Touch
Основні насадки
Спінювач молока
Насадка подрібнювач
Віночок для збивання
Комплектація
Блендер
Мірний стакан
Насадки
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Сфера застосування: | Для дому |
| Тип блендера: | Занурюваний |
| Потужність: | 7000 Вт |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Матеріал ніжки блендера: | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Чаша: | Немає |
| Великий подрібнювач: | Немає |
| Міні-подрібнювач: | Немає |
| Мірний стакан: | Так |
| Ємність мірної склянки/чаші: | 600 мл |
| Чаша для смузі: | Немає |
| Вага: | 0.9 кг |
| Розмір: | 17x12x21 см |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Китай |






