Блендер Rotex RTB920-W
код товару: 13690
Блендер Rotex RTB920-W
Особливості
Плавне регулювання швидкості
Ручка з петлею для підвішування
Основні насадки
Насадка-міксер з двома віночками
Крюк для замісу тіста
Насадка подрібнювач
Комплектація
Блендер
Насадка подрібнювач
Насадка-міксер з двома віночками
Насадка для тіста
Мірний стакан з кришкою
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Сфера застосування: | Для дому |
| Тип блендера: | Занурюваний |
| Потужність: | 800 Вт |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Матеріал ніжки блендера: | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу: | Метал/Пластик |
| Чаша: | Немає |
| Великий подрібнювач: | Немає |
| Міні-подрібнювач: | Немає |
| Мірний стакан: | Так |
| Ємність мірної склянки/чаші: | 600 мл |
| Чаша для смузі: | Немає |
| Вага: | 1.46 кг |
| Розмір: | 23x11.5x15.5 см |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |






