Блендер Scarlett SC-HB42F20
код товару: 19078
Блендер Scarlett SC-HB42F20
Особливості
Імпульсний режим роботи
Ножі з нержавіючої сталі
Габарити (ВхШхГ): 21x23x13 см
Габарити упаковки (ВхШхГ): 22.8x24х14.5 см
Вага: 1.2 кг
Вага в упаковці: 1.33 кг
Комплектація
Блендер
Подрібнювач
Мірний стакан
Віночок для збивання
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Сфера застосування: | Для дому |
| Тип блендера: | Погружной |
| Потужність: | 700 Вт |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Матеріал ніжки блендера: | Метал |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Чаша: | Немає |
| Великий подрібнювач: | Немає |
| Ємність міні-подрібнювача: | 600 мл |
| Міні-подрібнювач: | Так |
| Мірний стакан: | Так |
| Ємність мірної склянки/чаші: | 600 мл |
| Чаша для смузі: | Немає |
| Вага: | 1.2 кг |
| Розмір: | 21x23x13 см |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |

