Електрочайник Mystery MEK-1639 beige
код товару: 13409
Електрочайник Mystery MEK-1639 beige
Особливості
Світлова індикація роботи
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Комплектація
Електрочайник
Гарантійний талон
Інструкція
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 1800 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Колір: | Бежевий |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 0.9 кг |
| Габарити: | 24.7х22.5х17.8 см |

