Електрочайник Rotex RKT10-B
код товару: 13532
Електрочайник Rotex RKT10-B
Особливості
Вимкнення при знятті
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Комплектація
Електрочайник
Гарантійний талон
Інструкція
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.5 л |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Нержавіюча сталь, пластик |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 0.78 кг |
| Габарити: | 16х18х16 см |


