Електрочайник Rotex RKT13-G
код товару: 13534
Електрочайник Rotex RKT13-G
Особливості
Внутрішнє підсвічування
Вимкнення при знятті
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Комплектація
Електрочайник
Гарантійний талон
Інструкція
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Скло |
| Колір: | Скло/фіолетовий |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1.05 кг |
| Габарити: | 20х17х23 см |



