Електрочайник Rotex RKT80-GP
код товару: 13538
Електрочайник Rotex RKT80-GP
Особливості
Внутрішнє підсвічування
Вимкнення при знятті
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Комплектація
Електрочайник
Гарантійний талон
Інструкція
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1 л |
| Потужність: | 1100 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Скло |
| Колір: | Скло/зелений |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 0.81 кг |
| Габарити: | 20х20х15 см |





