Електрочайник Philips HD9339/80
код товару: 13318
Електрочайник Philips HD9339/80
Особливості
Світлова індикація роботи
Відключення під час закипання
Нейлоновий фільтр
Матеріал нагрівального елемента: нержавіюча сталь
Нековзкі ніжки
Наповнення через носик чи кришку
Комплектація
Чайник
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 24 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Скло |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1.15 кг |
| Габарити: | 24.8х23.3х14.6 см |







