Електрочайник Zelmer ZCK1274С
Електрочайник Zelmer ZCK1274С
Особливості
Світлова індикація роботи
Фільтр проти накипу
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Вимкнення при знятті
Комплектація
Електрочайник
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 24 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Нержавіюча сталь |
| Колір: | Червоний |
| Країна виробник: | Польща |
| Вага: | 0.95 кг |
| Габарити: | 17х22х21 см |







