Гриль Scarlett SC-EG350M02
Гриль Scarlett SC-EG350M02
Особливості
Індикація включення
Індикатор готовності до роботи
Економія часу завдяки рівномірному двосторонньому нагріванню
Антипригарне покриття з глибоким ребром для якісного прожарювання м'яса
Регулятор температуры : 3 режима
Можливість відкривання на 105 °C
Фіксатор верхньої кришки
Комплектація
Гриль
Піддон для збирання жиру
Скребок для чищення
Книга рецептів
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Контактний (Прижимний) |
| Форма: | Прямокутна |
| Матеріал корпуса: | Нержавіюча сталь, пластик |
| Розміри робочої поверхні: | 29х26 см |
| Температура нагріву: | 110 °С |
| Кількість температурних режимів: | 3 |
| Тип нагрівального елемента: | ТЕН |
| Тип керування: | Механічне |
| Матеріал поверхні смаження: | Антипригарне |
| Вага: | 3 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 13x33.5x35 см |
| Колiр: | Сріблястий, чорний |
| Країна виробник: | Китай |













