Кавомолка Rotex RCG180-S
код товару: 13696
Кавомолка Rotex RCG180-S
Особливості
Відсік для меленої кави
Тип: роторна
Електроживлення: 220-240 В
Частота: 50 Гц
Нержавіючі леза
Блокування від випадкового включення
Комплектація
Кавомолка
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрична |
| Потужність: | 180 Вт |
| Система помелу: | Ножова |
| Місткість: | 70 г |
| Матеріал корпусу: | Метал з пластиком |
| Колір: | Хром |
| Вага: | 0.74 кг |
| Габарити: | 10х10х20 см |
| Країна виробник: | Китай |





