Мікрохвильова піч LG MJ3965AIS
Особливості
Технологія Smart Inverter
Технологія Infrared Heating
Технологія ефективного розподілу мікрохвиль i-Wave
Вихідна потужність: 1100 Вт
Кількість режимів приготування: 32
Функція "Інтелектуальна діагностика"
Функція "Домашній йогурт"
Обсмажування і запікання
Сушка продуктів
Функції та спеціальні програми
Автоматичне приготування
Автоматичний розігрів
Захист від дітей (блокування приладу)
Швидкий старт
Відстрочка старту (таймер)
Авторозморожування (швидке розморожування)
Підтримка страви в теплому стані
Установка часу (годинник)
Комплектація
Мікрохвильова піч
решітка велика
решітка маленька
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | З конвекцією |
| Об'єм: | 39 л |
| Відкриття дверцят: | Відкидне |
| Потужність конвекції: | 1850 Вт |
| Потужність СВЧ: | 1100 Вт |
| Потужність гриля: | 950 Вт |
| Тип гриля: | Кварцовий |
| Потужність мікрохвилі + гриль: | 1450 Вт |
| Кіл-сть рівнів потужності: | 5 |
| Тип управління: | Сенсорне з поворотним перемикачем |
| Діаметр поворотного столу: | 36 см |
| Колір: | Cріблястий |
| Вага: | 16.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 32.5х54х52.3 см |
| Країна виробник: | Китай |










