Мікрохвильова піч Samsung ME88SUB/BW
код товару: 01829
Особливості
Звуковий сигнал закінчення роботи
Захист від дітей
Функція +30 секунд
Еко режим
Годинник
Тип дисплея
LED (Блакитний)
Функції
Автоприготовление
Розморожування
Інші функції
Видалення запахів
Внутрішнє покриття
Біо-кераміка
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Соло (звичайна) |
| Об'єм: | 23 л |
| Потужність СВЧ: | 800 Вт |
| Кіл-сть рівнів потужності: | 6 |
| Тип управління: | Кнопкове |
| Діаметр поворотного столу: | 28.8 см |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 12 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 27.5х48.9х34.4 см |





