Мультиварка-скороварка Rotex REPC53-B
код товару: 14022
Мультиварка-скороварка Rotex REPC53-B
Особливості
Внутрішня кришка
Знімна верхня кришка
Знімний паровий клапан
Функції
Йогурт
Пароварка
Підтримання температури
Смаження
Таймер відтермінування
Тушкування
Програми приготування
Рис
Каша
Йогурт
Холодець
Випічка
Борщ/суп
Пар
Смаження
Тушкування
М'ясо
Підігрівання
Сумісні чаші
RIP5018-A
RIP5018-C
RIP5053-A
Комплектація
Мультиварка-скороварка
Алюмінієва пароварка
Мірний стакан
Ложка
Ополоник
Книга "42 рецепта"
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Мультиварка-скороварка |
| Тип управління: | Електронний |
| Тип нагріву: | ТЕН |
| Тип покриття чаші: | Антипригарне |
| Функція пароварки: | Так |
| Кількість програм автоматичних: | 10 |
| Потужність: | 900 Вт |
| Smart-управління: | Немає |
| Дисплей: | Світлодіодний (LED) |
| Матеріал корпусу: | Металл/пластик |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Об'єм чаші: | 5 л |
| Вага: | 3.5 кг |
| Габарити: | 33.5х31х31 см |






