М'ясорубка Hoffson HFMG-3034
код товару: 13703
М'ясорубка Hoffson HFMG-3034
Особливості
Захист від перегріву
Захист двигуна
Перфоровані диски для фаршу
Диск з діаметром отворів 3 мм
Диск з діаметром отворів 5 мм
Диск з діаметром отворів 7 мм
Додаткові насадки
Насадка для ковбас
Насадка "Кеббе"
Комплектація
М'ясорубка
Завантажувальний лоток
3 решітки для фаршу
Насадка для ковбас та кебе
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Сфера застосування: | Для дому |
| Максимальна потужність: | 1800 Вт |
| Кіл-сть швидкостей: | 1 |
| Матеріал корпусу: | Метал |
| Реверс: | Так |
| Грати в комплекті: | 3 |
| Завантажувальний лоток: | Так |
| Колір: | Білий з сірим |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 3.4 кг |
| Габарити: | 21x42x25 см (в упаковці) |

