Електрична піч Vinis VO-4218B
Електрична піч Vinis VO-4218B
Особливості
Регулювання температури від 80 до 250 ° С
Таймер: 60 хв
Звуковий сигнал: Є
Внутрішнє підсвічування: Є
Матеріал корпусу: Метал
Термоізоляція: Є
Напруга: 220 В
Автовідключення: Є
Програми
Верхній нагрів
Нижній нагрів
Верхній + Нижній нагрів
Конвекція
Функції приготування
Запікання
Випічка
Комплектація
Піч
Деко для випічки
Решітка
Рогач
Круглий піддон для піци
Інструкція з гарантійним талоном
Габарити в упаковці (ВхШхГ): 41.5x56.5х39 см
Вага в упаковці: 8.9 кг
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Настільна духовка |
| Потужність: | 1800 Вт |
| Обсяг: | 42 л |
| Тип управління: | Механічне |
| Кіл-сть режимів: | 3 |
| Конвекція: | Так |
| Веретено: | Ні |
| Гриль: | Ні |
| Габарити (ВхШхГ): | 37x54х34 см |
| Вага: | 8 кг |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Китай (Бренд Іспанія) |












