Тостер Ardesto T-F17WG
код товару: 13350
Тостер Ardesto T-F17WG
Особливості
Регулювання ступеня обсмажування
Підігрів булочок
Двостороннє обсмажування
Анти-джем
Автовимкнення
Піддон для крихт
Комплектація
Тостер
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Управління: | Механічне |
| Потужність: | 930 Вт |
| Кіл-сть відділень: | 2 |
| Кіл-сть режимів: | 7 |
| Таймер: | Немає |
| Матеріал корпуса: | Метал і пластик |
| Дисплей: | Немає |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 0.9 кг |
| Габарити: | 18x15x27 см |
| Країна виробник: | Китай |



