Тостер Midea MT-RP2L09W
код товару: 12542
Тостер Midea MT-RP2L09W
Особливості
Кнопка скасування
Підігрів
Розморожування
Автоматичне центрування тостів
Піддон для крихт
Не ковзаючі ніжки
Комплектація
Тостер Midea MT-RP2L09W
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Управління: | Механічне |
| Потужність: | 950 Вт |
| Кіл-сть відділень: | 2 |
| Кіл-сть режимів: | 6 |
| Таймер: | Немає |
| Матеріал корпуса: | Пластик |
| Дисплей: | Немає |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 1.4 кг |
| Габарити: | 18x24x15.5 см |
| Країна виробник: | Китай |




