Цитрус-прес Magio MG-189
код товару: 13547
Цитрус-прес Magio MG-189
Особливості
Пряме подання соку
Два конуси для будь-яких видів цитрусових
Система "крапля-стоп"
Комплектація
Соковижималка
Гарантійний талон
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Для цитрусових |
| Потужність: | 140 Вт |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Матеріал корпуса: | Пластик, метал |
| Колір: | Нержавіюча сталь/чорний |
| Вага: | 1.65 кг |
| Габарити: | 27.5х18х18 см |
| Країна виробник: | Китай |

