Духова шафа SAMSUNG NQ50H5537KB/WT
Духова шафа SAMSUNG NQ50H5537KB/WT
Особливості
Автоприготовление: 10 рецептів
Овочі: 10 рецептів
Потужність конвекції: 2500 Вт
Система плавного закриття дверцят
Автовідключення
Захист від дітей
Таймер
Функції
Блокування від дітей
Конвекція
Мікрохвильовий режим
Розморожування
Таймер
Оснащення
Дисплей
Підсвічування
Режими приготування
Стандартний (верхній + нижній нагрів)
Гриль
Гриль + СВЧ
Конвекція + СВЧ
Режим СВЧ
Габарити і монтажні розміри
Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): 44.6-45x56.4-56.8x55 см
Габарити (ВхШхГ): 45.4x59.5x57 см
Габарити упаковки (ВхШхГ): 66.1x69.8x58.1 см
Вага: 38.3 кг
Комплектація
Духова шафа
Піддон для режиму СВЧ
Деко для випічки
Решітка для гриля в піддон
Мережевий шнур
Інструкція
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Об'єм, л: | 50 |
| Потужність гриля: | 2500 Вт |
| Кількість програм: | 5 |
| Конвекція: | Так |
| Потужність мікрохвиль, Вт: | 800 Вт |
| Клас енергоспоживання: | А |
| Гриль: | Так |
| Дисплей: | Так |
| Кіл-сть скла дверцят: | 3 |
| Тип очищення: | Очищення паром |
| Колір: | Чорний |
| Направляючі: | Знімні |
| Тип духової шафи: | З мікрохвильовим режимом + пароварка |
| Тип управління: | Сенсорне |
| Внутрішнє покриття: | Біо-кераміка |
| Розмір (ВхШхГ): | 45.4x59.5x57 см |
| Країна виробник: | Малайзія (Корея) |
| Гарантійний термін: | 36 місяців |


