Духова шафа Whirlpool AKP 7460 IX
Особливості
Напруга: 220 - 240 В
Матеріал дверцят: Скло з металевою рамкою
Матеріал панелі управління: Нержавіюча сталь
Електронний програматор з LCD-дисплеєм
Перемикачі режимів: поворотні
Система Cook3
Вентилятор охолодження
Захист від відбитків пальців
Програми та функції
Традиційний режим
Випічка з конвекцією
Гриль
Турбогриль
Розморожування
Конвекція
Нижній нагрів
Турбовентіляція
Нижній нагрів
Комплектація
Телескопічні направляючі 1
Грати 1
Листи 2
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Об'єм, л: | 65 |
| Потужність гриля: | 1400 Вт |
| Кількість програм: | 8 |
| Конвекція: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А |
| Тип освітлення: | Лампа розжарювання 2x25W |
| Гриль: | Так |
| Дисплей: | Так |
| Кіл-сть скла дверцят: | 2 |
| Тип очищення: | Каталітична |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Направляючі: | Телескопічні |
| Тип духової шафи: | Електрична |
| Тип управління: | Сенсорне |
| Внутрішнє покриття: | Емаль легкого очищення |
| Розмір (ВхШхГ): | 59.5х56.4х59.5 см |
| Країна виробник: | Польща |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |










