Холодильник Interline IBC 250
Холодильник INTERLINE IBC 250
Особливості
Перестановка двері
Регульовані полки холодильної камери (3 шт)
Ругуліруемие дверні кошика
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть)
Загартоване скло/4 шт
Дверні кошики: 3 шт
Контейнер для овочів: 2 шт
Полку для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Без льдогенератора
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Потужність заморозки: 3.5 кг/24 год.
Автономне збереження холоду в морозильній камері: 24 год.
Габарити
Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ): 177-177.7х56х55 см
Габарити (ВхШхГ): 177.2х54х54 см
Габарити упаковки (ВхШхГ): 200х65х65 см
Вага: 54 кг
Вага в упаковці: 60 кг
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Автономне збереження холоду: | 24 год |
| Система розморожування морозильної камери: | Статична |
| Система розморожування холодильної камери: | Статична |
| Тип: | Двокамерний |
| Виконання: | Вбудований |
| Загальний обсяг: | 250 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 177.2 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Габарити (ВхШхГ): | 177.2х54х54 см |
| Потужність заморожування: | 3.5 кг/cутки |
| Клас енергоспоживання: | A+(262 кВт/год) |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |








