Телевізор Akai UA50DM2500S9
код товару: 12636
Телевізор Akai UA50DM2500S9
Особливості
Телетекст
Батьківський контроль
Таймер увімкнення/вимкнення
Годинник
Роз'єми (порти)
3 x HDMI
2 x USB
1 x Цифровий аудіовихід (Coax.)
1 x VGA
1 x PC Audio In
1 x YPbPr (mini)
1 x AV (mini)
1 x Антенний вхід
1 х вихід для навушників
ТВ-тюнер
2 ТВ-тюнери (аналоговий + цифровий)
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C
DVB-T
DVB-T2
Підтримувані формати
Відео
AVI, MKV, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV9/VC1, HEVC (H.265)
Субтитри
.SMI, .SRT, .SSA, .SUB, .TXT, .ASS
Аудіо
AAC, MP3, WAV
Зображення
JPEG, BMP, GIF, PNG
VESA 200 x 200 мм
Комплектація
Телевізор
Пульт ДУ
Підставка
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 50 дюйма |
| Тип телевізора: | LED |
| Wi-Fi: | Так |
| Т2: | Так |
| Smart TV: | Android 9.0 |
| Тип підсвічування: | DLED |
| Роздільна здатність екрану: | 4K (3840x2160) |
| Час відгуку матриці: | 9 мс |
| Контрастність: | 3000:1 |
| HDR: | Ні |
| Звукова система: | Dolby Digital |
| Розмір без підставки: | 65.6х113.2х7.8 см |
| Розмір з підставкою: | 71х113.2х24.7 см |
| Вага з підставкою: | 10.3 кг |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Китай |




