Телевізор Akai UA24DF2110S
Телевізор Akai UA24DF2110S
Особливості
Матриця: IPS-ADS
Покриття екрану: Матове
Підтримка сервісів: Інтернет-браузер, Skype
Технології та функції: DLNA
Органи управління: стандартний пульт ДУ, Підтримка клавіатури і миші, Управління смартфоном
Підтримка форматів файлів: AVI, MPG, TS, MKV, OV, MP4, RM, RMVB
Підтримка 3D: Немає
Роз'єми (порти)
1 х HDMI
1 x USB
1 x VGA
1 x Вхід антени RF
1 x Роз'єм для навушників
1 x PC Audio
Енергоспоживання режим очікування: <0.5 Вт
Вихідна потужність звуку: 2 x 8 Вт
Комплектація
Телевізор
Пульт ДУ
Кабель живлення
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 24 дюйма |
| Тип телевізора: | LED |
| Wi-Fi: | Так |
| Т2: | Так |
| Smart TV: | Android 4 |
| Тип підсвічування: | Edge LED |
| Роздільна здатність екрану: | HD (1366x768) |
| Час відгуку матриці: | 8.5 мс |
| Частота зміни кадрів: | 185 Кд/м? |
| Контрастність: | 1 200:1 |
| Кут огляду: | 176°/176° |
| HDR: | Ні |
| Звукова система: | Dolby Digital, NICAM стерео |
| Розмір без підставки: | 55x8x33.5 см |
| Розмір з підставкою: | 55x15x36.5 см |
| Вага без підставки: | 2.4 кг |
| Вага з підставкою: | 2.5 кг |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Китай |





