Телевізор Akai UA65EK1100U
код товару: 01731
Телевізор Akai UA65EK1100U
Особливості
Запис телепередач
Органи управління
Стандартний пульт ДУ
Підтримка форматів файлів
AVI, MPG, TS, MKV, MOV, MP4, RM, RMVB
Роз'єми
USB 2.0: 2 шт.
HDMI: 4 шт.
A/V (композитний): 1 шт.
Y, Pb, Pr (компонентний вхід): 1 шт.
Mini-jack 3.5 мм (для навушників): 1 шт.
Тюнери
ТВ-тюнер: аналоговий, DVB-T, DVB-T2, DVB-C
Звук
Потужність звуку: 2x8 Вт
Звукова система: Dolby Digital
Потужність: 60 Вт
Стандарт кріплення на стіну: VESA 400 x 400
Комплектація
Телевізор
Пульт ДУ
Кабель живлення
Документація
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 65 дюйма |
| Тип телевізора: | LED |
| Wi-Fi: | Ні |
| Т2: | Так |
| Smart TV: | Ні |
| Тип підсвічування: | LED |
| Роздільна здатність екрану: | 4K (3840x2160) |
| Час відгуку матриці: | 10 мс |
| Частота зміни кадрів: | 60 Гц |
| Контрастність: | 3000:1 |
| Кут огляду: | 176°/176° |
| HDR: | Ні |
| Звукова система: | Dolby Digital |
| Розмір без підставки: | 146.1х83.9х7.2 см |
| Розмір з підставкою: | 146.1х89х26.9 см |
| Вага без підставки: | 21.4 кг |
| Вага з підставкою: | 21.8 кг |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Китай |



