Телевізор Hoffson A43UHD500T2S
Телевізор Hoffson A43UHD500T2S
Особливості
Процесор зображення A55х4
Таймер сну
Телетекст
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C
DVB-T
DVB-T2
ТВ-тюнер
Цифровий Т2
Цифровий кабельний
Аудіосистема
MPEG-1,MPEG-2 (layer 1/2),GAAC, Dobly AC3, Dolby Digital Plus
Підтримувані відеосигнали
МРЕG-1, МРЕG-2, МРЕG-4, ХVІD, Н.263, Н.264, Н.265, VP6, VР8, VР9, VС-1, АVС
Формати
МРЕG-1, МРЕG-2, МРЕG-4, ХVІD, Н.263, Н.264, Н.265, VP6, VР8, VР9, VС-1, АVС, МР3, ААС, Dolby АС-3, FLAC, Vorbis, АМR -NB, АМR - WВ, LРСМ, JPG, ВМР, РNG
Органи управління
Стандартний пульт ДУ
Мультимедійний пульт
Управління смартфоном
Об'єм оперативної пам'яті
1.5 ГБ
Об'єм постійної пам'яті
8 ГБ
VESA 200 x 100
Комплектація
Телевізор
Пульт ДУ
Короткий посібник
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 43 дюйма |
| Тип телевізора: | LED |
| Wi-Fi: | Так |
| Т2: | Так |
| Smart TV: | Android 11 |
| Тип підсвічування: | Direct LED |
| Роздільна здатність екрану: | 4K (3840x2160) |
| Час відгуку матриці: | 6 мс |
| Частота зміни кадрів: | 60 Гц |
| Контрастність: | 3 000:1 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Розмір з підставкою: | 103х10.5х63 см |
| Вага з підставкою: | 6.6 кг |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Китай |



