Телевізор LG 28MT49S-PZ
код товару: 01756
Телевізор LG 28MT49S-PZ
Енергоспоживання
У режимі роботи: 32 Вт
У режимі очікування: 0.4 Вт
Роз'єми (порти)
2 x HDMI
1 x USB
1 x LAN
1 x Компонентний/Композитний вхід
1 x Оптичний аудіовихід
1 x Вхід антени
Аудіосистема
2 х 5 Вт
Virtual Surround
Контрастність: динамічна (DFC): 5М: 1
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C
DVB-S2
DVB-T2
ТВ-тюнер: 2 ТВ-тюнера (аналоговий + цифровий)
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 28 дюйма |
| Тип телевізора: | LED |
| Wi-Fi: | Так |
| Т2: | Так |
| Smart TV: | WebOS 3.5 |
| Тип підсвічування: | LED |
| Роздільна здатність екрану: | HD (1366x768) |
| Частота зміни кадрів: | 60 Гц |
| Контрастність: | 1 000:1 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| HDR: | Ні |
| Звукова система: | Virtual Surround Plus |
| Розмір без підставки: | 641.5x57.5х396.3 мм |
| Розмір з підставкою: | 641.5x186.1x435.5 мм |
| Вага без підставки: | 4.5 кг |
| Вага з підставкою: | 4.7 кг |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Росія |








