Телевізор LG 55UK7550PLA
код товару: 01746
| Діагональ екрану: | 55 дюйма |
| Тип телевізора: | Nano cell |
| Wi-Fi: | Так |
| Smart TV: | WebOS 4.0 |
| Тип підсвічування: | LED |
| Роздільна здатність екрану: | 4K (3840x2160) |
| Частота зміни кадрів: | 50 Гц |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| HDR: | Так |
| Звукова система: | Ultra Surround |
| Розмір без підставки: | 1237х721х63.3 мм |
| Розмір з підставкою: | 1237х794х248.4 мм |
| Вага без підставки: | 16.1 кг |
| Вага з підставкою: | 17.6 кг |
| Колір: | Сірий |
| Країна виробник: | Росія |














